BAŞKANIMIZ İLK KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU

Bugün Gerçekleşen Karne Törenine Belediye Başkanımız Hüseyin Semiz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Güneş, Okul İdarecileri, Öğretmen, Öğrenciler ve Veliler Katıldı.           

Karne Dağıtım Töreninde Öğrencilere Ve Öğretmenlere Yönelik Kısa Bir Konuşma Gerçekleştiren Başkanımız;

 “Sevgili Öğrenciler 2019-2020 Eğitim Ve Öğretim Döneminde Dinlenmeyi Hepiniz Hak Ettiniz. Bu Yarıyıl Tatilinde Dinlenmeyle Birlikte, Derslerde Eksiklerinizi Gidermeye Çalışacağınıza Ve İkinci Yarıyıla Hazır Halde Geleceğinize Eminim. Araştırma, İnceleme, Gözlem Yapma Ve En Önemlisi De Bol Bol Kitap Okumaya Yönelmelisiniz” Dedi.

Konuşmasında Öğrencilerimiz Üzerinde Büyük Emeği Olan Öğretmenlere De Teşekkür Eden Başkanımız Konuşmasına Şu Şekilde Devam Etti “Eğitimin Üç Önemli Etkenlerinden Biri Olarak, Sizlere Öğrencilerimiz Üzerindeki Emeklerinizden Dolayı Teşekkür Etmek İsterim. Geleceğimizin Umudu, Ülkemizin İstikbali Olan Öğrencilerimizin Ve Onları Hayata Hazırlayan Kıymetli Öğretmenlerimizin İyi Bir Yarıyıl Tatili Geçirmelerini, Başarılarının Ve Azimlerinin Artarak Devam Etmesini Temenni Ediyorum. Bu Duygu Ve Düşüncelerle, Tüm Eğitim Camiası Ve Öğrencilerimize İyi Tatiller Diliyorum.” Şeklinde Sözlerini Tamamladı.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir