KARLA MÜCADELE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Belediyemiz karla mücadele ekipleri, ana ve ara yolları kardan arındırarak toplanan kar kütlelerini şehir dışına taşımaya devam ediyor.
Yağışların etkili olduğu bugünlerde karla mücadele çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Ordu Büyükşehir ve Belediyemiz ekipleri tarafından kar yağışının ardından başlatılan kar temizleme ve taşıma çalışmaları kesintisiz sürüyor.
Kenti etkisi altına alan kar yağışının ardından harekete geçen Ordu Büyükşehir ve Belediyemiz karla mücadele ekipleri, ana ve ara yolları açarken vatandaşların sorunsuz bir şekilde hareket ve seyahat etmesini sağlıyor. Vatandaşların herhangi bir sorun yaşamaması için titizlikle çalışan ekipler, olası durumlara anında müdahale etmek için teyakkuzda bekliyor.
Çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Hüseyin Semiz;

 “Yoğun yağan kar yağışının sıkıntısını vatandaşlarımıza yansıtmamak için hep sahada olduk. Ekiplerimiz mesai mefhumu gözetmeksizin fedakarca çalıştılar ve halen aynı kararlılıkla çalışıyorlar.

Kar yağışının etkisini arttırması ile karla mücadele ekiplerimiz gece saatlerinde çalışmalarına başladı. Öncelikli olarak ana caddeleri ulaşıma açan ekiplerimiz kar yağışından etkilenmiş tüm mahallelerimizde vatandaşlarımızın sıkıntı yaşamamasını sağlıyor. Halkımıza sorunsuz ve kaliteli hizmet sunmak için ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz. Karla mücadele çalışmalarımıza tam destek veren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine halkım adına teşekkür ediyorum”dedi.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir